Xmonitor

X-GPS Monitor

GPS cihazlarınızı akıllı telefondan izlemek için Android ve IOS sistemler için geliştirilmiş mobil uygulamalardır

Xtracker

X-GPS Tracker

Akıllı telefonları bir gps takip cihazına dönüştürür. Sıfır cihaz maliyeti ile kişileri takip edebilirsiniz.

xmonitor X-GPS Monitor (İzleme uygulamasıdır, takip eden kişi kullanır)

Nerede olduğunuz önemli değil artık cihazlarınızı takip etmek için bilgisayar kullanma zorunluluğunuz yok, hesabınızdaki tüm gps takip cihazları yada X-GPS Tracker yüklü akıllı telefon veya tabletleri X-GPS Monitor uygulamamız üzerinden kolayca anlık olarak takip edebilirsiniz.

Her türlü detayı ve durumu görüntüleyin, araç takip ediyorsanız gerçek zamanlı monitörlerden araç telemetri verilerini izleyin, geçmiş kayıtları ve rotaları görüntüleyin, aracınızda bağlı sensörleri izleyin yada motor blokaj gibi çıkışları tetikleyin.

Anlık push bildirimler alabilir önemli durumlarda saniyeler içinde haberdar olabilirsiniz.

Tüm üyelerimiz bu uygulamamızın Android ve IOS sürümlerini Google Play ve Appstore üzerinden ücretsiz olarak edinebilmektedir.

btn-google-play   btn-app-store

xtrackerX-TRACKER (Takip edilecek kişi için kullanılır)

Günümüzde akıllı telefon ve tabletler bir çok görevi yerine getiren hayatın vazgeçilmezi olan araçlar halini aldı, X-Tracker yazılımı sayesinde telefon ve tabletleriniz artık aynı zamanda bir gps takip cihazına dönüşüyor.

Çalışanlarınız yada aile üyelerinizin akıllı telefonları varsa onlara bir gps takip cihazı almak ve cihazı yanlarında taşımalarını istemek zorunda değilsiniz.

Tek yapmanız gereken X-Tracker uygulamasını telefonlarına yükleyerek bir GP-S.net hesabına sahip olmaktır. Bununla birlikte anında kişilerinizin konumlarını izlemeye anında başlayabilirsiniz.

Yazılım arkaplanda çalışır ve telefon yada tabletin diğer fonksiyonlarını etkilemez, telefon yediden başlatıldığında yazılım otomatik olarak başlayarak arkaplanda çalışmaya devam eder, ayrıca akıllı enerji modları sayesinde bataryayı tasarruflu kullanır. Mobil uygulamalarımızın tamamında Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

btn-google-play   btn-app-store

Sepetiniz şu anda boş.

Mağazaya geri dön